Kazanmak zorunda olduğumuz bir maçı kazanamadık - #YeniMalatyaspor

Kazanmak zorunda olduğumuz bir maçı kazanamadık
24.07.2017
Kazanmak zorunda olduğumuz bir maçı kazanamadık

 Yeni Malatyaspor'umuzun başkanı Adil Gevrek, Ümraniyespor beraberliği sonrası yaptığı açıklamada, "Mazeretimiz yok 10 kişi de olsak, 9 kişi de olsak kazanmak zorunda olduğumuz bir maçı kazanamadık" dedi.
Cezası nedeniyle karşılaşmayı statta izleyemeyen başkanımız Adil Gevrek yaptığı açıklamada, "Kazanmamız gereken bir maçtı. Eksik kaldık. Ama mazeretimiz yok. Biz 10 kişi de kalsak, 9 kişi de kalsak bu maçı kazanmalıydık. Sağlık olsun, 1 puan aldık. Artık yapacak bir şey yok. Biz önümüzdeki maça bakacağız. Tabi burada takım 10 kişi kalınca biraz düşüşe geçti. Buna rağmen 10 kişiyle de iyi mücadele ettik. 1 haftada üst üste üçüncü maçımızı oynayacağız. Pazar günü oynayacağımız maçı alıp, yolumuza devam etmek istiyoruz. Takımdan memnunum. Bugün karşımızda kapanan bir takım vardı. Bir nevi beraberlik takımı. Tabi biz bunu biliyorduk ama kırmızı görmemiz bizi zorladı. Bizim takımımız gerçekten güçlü bir takım. Bu ligin en iyi takımı. İnşallah ligin sonunda şampiyon olacağız. Bütün camiamız mutlaka galibiyet bekliyordu ama biliyorsunuz futbolda üç netice vardır. Biz artık rakiplerimizin durumuyla ilgilenmiyoruz. Bizim çıktığımız maçları kazanmamız lazım. Önümüzdeki maçları kazanırsak şampiyon oluruz. Maraton uzun. Daha 10 maçımız var. Bundan sonra çıkacağımız her maç final maçı olacak. Rakiplerimiz kaybetmiş kazanmış, bu bizi çokta ilgilendirmez" diye konuştu.

"HAKEMİN HATALI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Maçın hakeminin yönetimine dair de konuşan başkanımız Gevrek, "Bundan önceki maçlarda hakemlerden yana ciddi sıkıntılar yaşadık. Son 3-4 haftadır, bu maçta dahil olmak üzere bence hakemler iyiydi. O pozisyondaki kırmızı kart verilebilirdi de, verilmeyebilirdi de. Sonuçta hakem tercihini kırmızı karttan yana kullandı. Hakemin hatalı olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

"MALATYALILARI GECEYE BEKLİYORUZ"

Yeni Malatyaspor'un 6 Mart'taki destek gecesine herkesi davet eden başkanımız Adil Gevrek, "1453 Topkapı Otel'de gecemiz olacak. Bütün Malatyalı hemşehrilerimizi bekliyorum. Birlik beraberliğimiz için, takımımıza destek vermek için yapılan bir gece. Biz iki gündür Malatya'dayız. Sayın Valimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız bu konuyla alakalı sağ olsunlar destek oldular. Malatyaspor'un birliği için bu geceye katılmalıyız. Şampiyonluk yolunda birlik beraberlik içinde hareket etmemiz lazım. Biz o geceyi de o amaçla düzenliyoruz" şeklinde konuştu. 

  
Önceki Haber
Yeni Malatyasporumuz 0-0 Ümraniye spor Maç Sonucu
Sonraki Haber
Yeni Malatyaspor´umuz da kaybedilen 2 puanın üzüntüsü yaşanıyor.
DİĞER HABERLER