Tüm Malatyalı Hemşehrilerimizi Bekliyoruz - #YeniMalatyaspor

Tüm Malatyalı Hemşehrilerimizi Bekliyoruz
24.07.2017
Tüm Malatyalı Hemşehrilerimizi Bekliyoruz

 Şampiyonluk mücadelesi veren Yeni Malatyaspor'umuza ekonomik katkı sağlama amaçlı düzenlenecek destek gecesi 6 Mart Cuma günü İstanbul'da yapılacak.
Geceden maddi desteğin yanında manevi destek de beklediklerini belirten Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, 6 Mart'ta Malatyalıların kendilerini yalnız bırakmayacaklarına inandığını söyledi.

Başkanımız Adil Gevrek, Yeni Malatyaspor'un Malatya'nın ortak değeri olduğunu belirterek, "Herkesi kulübe destek olmaya bekliyoruz. Şampiyonluk yolunda ilerlediğimiz bu süreçte Malatyalıları gecemize bekliyoruz" dedi.

Şampiyonluk yolunda zorlu bir viraja girdiklerini kaydeden Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, "Yeni Malatyasporumuz çok önemli bir süreçten geçiyor. Bu süreçte herkesin takımının yanında olacağını umuyorum. 6 Mart'ta İstanbul'da düzenleyeceğimiz gecemize herkesi davet ediyorum. Biz sadece maddi katkı beklemiyoruz. Biz manevi destek de bekliyoruz. O yüzden bu gece bizim için çok önemli. Bu destek gecesini düzenlememizdeki maksat para değil. Bugüne kadar Allah'a şükür ödemeler konusunda kimseyi mağdur etmedik. Sezon sonuna kadar da bir sorun çıkmayacak. Ancak ortak değer olan Yeni Malatyasporumuz için düzenleyeceğimiz gecede yalnız olmadığımızı görmek, bizi ziyadesiyle memnun edecektir. Herkesi şampiyonluk yolunda ilerlediğimiz bu süreçte gecemize bekliyoruz" şeklinde konuştu.

  
Önceki Haber
Tarsus İdman Yurdu 1 Yeni Malatyaspor 1
Sonraki Haber
Kaplanlar Bugün Antrenmana Başladı.
DİĞER HABERLER