Kaplanlar Bugün Antrenmana Başladı. - #YeniMalatyaspor

Kaplanlar Bugün Antrenmana Başladı.
24.07.2017
Kaplanlar Bugün Antrenmana Başladı.

Yeni Malatyaspor’umuz da İrfan Başaran ve Sadık Çiftpınar’ın düz koşulara başlarken bu iki oyuncunun Hacettepespor maçına yetiştirilmesi için yoğun bir tedavi programının uygulandığı bildirildi. 2 oyuncunun takımla birlikte çalışmalara katılmayacağı ancak doktor kontrolünde düz koşu yapacakları öğrenildi.
 
Samed Kartal’ın ise iyileşme sürecinin tahmin edilenden daha uzun süreceği öğrenildi. Başarılı futbolcunun en az 4 hafta daha takımdan uzak kalacağı belirtildi. İstanbul ve İzmir'de doktor kontrolünden geçen tecrübeli futbolcunun tedavisinin devam ettiği bildirildi.
 
Bu arada Yeni Malatyaspor'un tecrübeli forvet oyuncusu Aydın Çetin, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceklerini söyledi.
Çetin, bay haftasını en iyi şekilde değerlendirip, yeniden galibiyet serisi yakalamak istediklerini kaydetti.
 
Golcü futbolcu, "İyi bir çıkış yakaladık. Şuanda liderlik koltuğunda bulunuyoruz. Önümüzde bay haftası var. Bay haftasını en iyi şekilde değerlendirip, yolumuza iyi bir şekilde devam etmek istiyoruz. Sakat ve kart cezalısı arkadaşlarımızın da takıma katılmasıyla daha güçlü hale geleceğiz. Alacağımız iyi sonuçlarla, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz" diye konuştu.

  
Önceki Haber
Tüm Malatyalı Hemşehrilerimizi Bekliyoruz
Sonraki Haber
"TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK İSTİYORUZ"
DİĞER HABERLER