"TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK İSTİYORUZ" - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK İSTİYORUZ"

Yeni Malatyaspor'umuzun tecrübeli eldiveni Vedat Kapurtu, lider girdikleri bay haftasında rakiplerinin maçlarından çıkan sonuçları takip edeceklerini söyledi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta haftayı maç yapmadan bay olarak geçirecek lider Yeni Malatyaspor'umuz takımın tecrübeli ismi Vedat Kapurtu gruptaki şampiyonluk yarışını değerlendirdi. Yorucu bir periyottan çıktıklarını, bu haftayı bay olarak geçeceklerini belirten Kapurtu, "Hacettepe maçının hazırlıklarını sürdürüyoruz. Haftayı bay olarak geçireceğiz. Biz de oturup rakiplerin maçlarını takip edeceğiz. 3 tane maç oynadık. Yorucu bir periyottan çıktık. İnşallah kalan 9 maçın sonunda da lider oluruz. Tabi bu kolay değil. Telafisi olmayan haftalara giriyoruz. Kazanılan her puanın önemi var. Kaybedilen her puan da gerçekten çok önemli. Geçen hafta berabere kaldık. Sonuçta 1 puanla döndük. Keşke bundan önceki mağlup olduğumuz deplasman maçlarından da 1 puan alsaydık. Bu bizi daha da rahatlatırdı. Biz şampiyon olacağız Allah'ın izniyle. Biraz sancılı olacak, zor olacak ama olacak. Bu ekip bunu başarabilecek güçte. Şehir zaten şampiyonluğu çok istiyor. Herkes bunun bilincinde. Cuma günü Hacettepe maçında tribünleri dolu görmek istiyoruz. Bizi orada lider takımın taraftarı olarak desteklemelerini istiyoruz" diye konuştu.

KAHYA: "TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK İSTİYORUZ"

Sol bek oyuncusu Ramazan Kahya ise Tarsus maçında aldıkları beraberlikten dolayı üzgün olduklarını ifade etti. Telafisi olmayan haftalara girdiklerini kaydeden Ramazan, "Bay haftasındayız. Hacettepe maçına çok iyi çalışmalıyız. 3 maçtır taraftarımızdan yoksun oynuyoruz. İnşallah Hacettepe maçında taraftarımızın da desteğiyle galip gelmek istiyoruz. Bu sene inşallah şampiyon olmak istiyoruz. Şu an rakiplerimizin iki maçı eksik olsa bile biz lideriz. Ligin boyu kısaldı. Bu sene taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz. 3 senedir Play-off'tan dönüyoruz" dedi.

Şampiyonluk yarışında Ümraniye, Menemen, Pendik ve Aydın 1923 takımlarıyla çekişeceklerini düşündüğünü söyleyen Ramazan, "Maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Artık kolay maç yok. Kimileri düşmemeye oynuyor, kimileri Play-off'a, kimileri şampiyonluğa oynuyor. Rakiplerimizin zorlu maçları var. Şimdi en kötü senaryoyu düşündüğümüzde bile 2 maç aldıklarında en fazla 3 puanla önümüzde oluyorlar. 3 puan da kapatılabilecek bir fark. Bir de tabi Pendik ve Aydın bize gelecek. Sonuçta her şey bizim elimizde" ifadelerini kullandı.

  
Önceki Haber
Kaplanlar Bugün Antrenmana Başladı.
Sonraki Haber
2. Lig Beyaz Grup´ta puan kayıplarının son haftalara doğru artarak devam edeceğini söyledi.
DİĞER HABERLER