"Üç maç içinde hedefimiz galibiyet." - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"Üç maç içinde hedefimiz galibiyet."

 Körfez İskenderunspor'u 2-1 mağlup eden Yeni Malatyasporumuz liderliğini sürdürdü. Teknik direktörümüz Feyyaz Uçar, maç sonu yaptığı değerlendirmesinde hedeflerinin ligin son üç maçında galibiyet olduğunu söyledi.
Ligin bitimi için geri sayımın başladığını ifade eden Feyyaz Uçar, maçta iki kritik gol atan Aydın Çetin'i kutlayıp ligden düşmeme mücadelesi veren Körfez İskenderunspor'u da tebrik etti. Uçar, şu ifadeleri kullandı:

"Her zaman söylüyoruz son düzlükte hiçbir maç kolay değil. Şampiyonluk mücadelemiz artık sezon sonuna kadar bu şekilde devam edecek. Oyunun ikinci yarısında daha iyi oynadık. Yakaladığımız, attığımız gollerin dışında kaçırdığımız bir sürü gol var. Onları daha önce atsaydık maç daha önce kopacaktı. Körfez İskenderunspor'u kutluyorum. Ligden düşmeme mücadelesi veriyorlar. Zaman zaman orta sahada iyi mücadeleler oldu. Biz yolumuza devam ediyoruz. Aydın'ı kutluyorum bugün bizim adımıza iki kritik gol attı. İnşallah bu şekilde sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Sona erişeceğiz. Artık geri sayım başladı. Geriye üç maç kaldı. Üç maç içinde hedefimiz galibiyet."

  
Önceki Haber
İskenderun 1 Yeni Malatyaspor´umuz 2
Sonraki Haber
Aldığımız 3 puan ile ligin sonunda şampiyon olmak istiyoruz.
DİĞER HABERLER