"Şu zamanda çektiğimiz sıkıntılar, tatlı sıkıntılar, sonunda mutlu son var" - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"Şu zamanda çektiğimiz sıkıntılar, tatlı sıkıntılar, sonunda mutlu son var"

Defans oyuncumuz Ersin Veli, takım olarak iyi yolda olduklarını ve şampiyonluğa adım adım yaklaştıklarını ifade ederek, sezonu mutlu sonla bitirip, taraftarları mutlu etmek istediklerini kaydetti.
Tecrübeli futbolcu, ligde karşılaşmaların zorlu geçtiğini belirterek, "Maçlar çok zor geçiyor. Bizim için ne kadar önemliyse maçlar rakip içinde o kadar önemli geçiyor. Artık sonlara yaklaşıldı. Düşme potası ile şampiyonluk potasında bence hiçbir fark yok. o gün sahada kim iyi mücadele ederse ve doğru işler yaparsa o kazanıyor. Bizde İskenderun Spor maçını hayırlısı ile geçtik. Önümüzde bir Bayrampaşa maçı var. inşallah o maçtan da 3 puan ile ayrılmak istiyoruz. O maçımızı da kazanıp önümüze bakacağız. Taraftarımızı sevindirmeye devam ediyoruz. onlar sevindikçe biz daha çok seviniyoruz. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşırız" diye konuştu.
 
"Bu şehrin üzerimizde çok büyük sorumluluğu var"
 
Sezon sonunda mutlu sona ulaşmak için takım olarak ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Ersin Veli, kalan 3 maçlarını kazanıp, mutlu sona ulaşacaklarını kaydetti.
 
Tecrübeli futbolcu, şehrin üzerlerinde büyük sorumluluğunun olduğunu belirterek, "Takımda arkadaşlarımızla bir bütün olarak oynuyoruz. Hepimiz sahada aynı işi yaptığımızda hocamızın dediklerini sahaya yansıtırsak o gün sahadan galip ayrılabiliyoruz. Mağlup olduğumuzda en çok üzülen biziz. Pendikspor maçından sonra 2 gün uyku uyuyamadık. Biz uyuyamıyoruz. Şehir uyuyamıyor. Kimse uyuyamıyor. Bu kadar insanı üzmek bizi daha çok üzüyor. İnsanları mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize. Bu şehrin üzerimizde çok büyük bir sorumluluğu var. O yüzden takım olarak uyumamıza, dinlenmemize, yememize ve içmemize o kadar dikkat ediyoruz. Özellikle başkanımız elinden geleni yapmaya çalışıyor. İnşallah hem onu hem hocamızı hem de şehri mutlu ederiz. Bu insanlar sezon sonunda haklarını helal ederler inşallah. Bizde rahatça tatilimize çıkarız. Şu zamanda çektiğimiz sıkıntılar, tatlı sıkıntılar, sonunda mutlu son var. Play-Off’u hiç hesaba bile katmak istiyoruz. O yüzden lider olarak sezonu bitirip, şampiyon oluruz” dedi

  
Önceki Haber
Aldığımız 3 puan ile ligin sonunda şampiyon olmak istiyoruz.
Sonraki Haber
Dikkat Etmemiz Gereken Bir Maç
DİĞER HABERLER