"Sezon Sonunda Şampiyon Olacağız" - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
Foto
"Sezon Sonunda Şampiyon Olacağız"

Cezası nedeniyle takımının maçlarını statta izleyemeyen ancak her maçta takımının yanında olan Başkanımız Adil Gevrek, Bayrampaşa maçı sonrası da stadın önüne gelerek, teknik heyet ve futbolcuları aldıkları galibiyetten dolayı tebrik etti.
 
Taraftarların büyük ilgisi altında stada gelen Başkanımız Adil Gevrek, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bayrampaşa karşısında aldıkları 3 puandan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.
 
Başkanımız Adil Gevrek, Bayrampaşa karşısında takımın rahat kazandığını belirterek, "Takımımız 3-0 galip geldi. Rahat bir maç oldu. Tabi sahada 10 kişi kaldıktan sonra çok iyi mücadele etti. Teknik heyet ve futbolcularımızı verdikleri mücadeleden ve aldıkları galibiyetten dolayı kutluyorum" dedi.
 
"Şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet"
 
Başkanımız Adil Gevrek, şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, şunları söyledi: "Ligde son haftalara girdik. Pendikspor'un puan kaybettiği haftada çok önemli bir galibiyet aldık. Şampiyonluk yolunda bir engeli daha en iyi şekilde geçmesini bildik. Ligde 2 hafta kaldı, her şey bitmiş değil. İnşallah o iki haftayı da kayıpsız geçirir, sezon sonunda şampiyon oluruz.

  
Önceki Haber
Zor şartlar altından karşılaşmayı kazandıklarını söyledi.
Sonraki Haber
Şampiyonluğa inandıklarını ve bu sene bu işi başaracaklarını ifade etti.
DİĞER HABERLER