"Şampiyonluğu kutlamaya hazırlanırken hevesi kursağında kalan taraftarımızdan özür diliyorum. - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
Foto
"Şampiyonluğu kutlamaya hazırlanırken hevesi kursağında kalan taraftarımızdan özür diliyorum.

Yeni Malatyaspor'umuz deplasmanda oynadığı Menemen Belediyespor maçının son dakikasında yenilen golle ligin bitimine 1 hafta kala kaçan şampiyonluğu ilan etme fırsatının kaçırılmasının üzüntüsünü yaşıyor.

Karşılaşma sonrası konuşan Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanımız Adil Gevrek ele geçirdikleri fırsatı kullanamadıkları için üzgün olduklarını belirterek, camiadan özür dilediği.

Menemen Belediye karşısında beraberliğin bile şampiyonluk için yetecekken, sahadaki gereksiz rehavetten dolayı son dakikada gol yediklerini ve şampiyonluğu ertelediklerini belirtenBaşkanımız Adil Gevrek, "Şampiyonluğu kutlamaya hazırlanırken hevesi kursağında kalan taraftarımızdan özür diliyorum. Futbolda haftaların, dakikaların, hatta saniyelerin bile ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk" dedi.

Bu hafta en büyük şanslarının Pendikspor'un puan kaybetmesi olduğunu vurgulayan Başkanımız Adil Gevrek, "Menemen maçı devam ederken bir anda Pendik'in mağlup haberi gelince statta futbolcularımız üzerinde bir rehavet oluştu. Belki Pendik maçı berabere bitse, biz galip geleceğiz ya da berabere kalacağız. Ama kısmet değilmiş. Her şeyde bir hayır vardır. Ben en çok şampiyonluğu kutlamaya hazırlanırken son anda şok olan taraftarımıza üzülüyorum. Futbolda rehavete hiçbir şekilde yer yok. Taraftarımız, camiamız son ana kadar desteğini sürdürsün. Şampiyon olduğumuz kesinleşene kadar gevşeme yok. Biz bu işi er ya da geç başaracağız. Bu hafta üzüldük ama önümüzde büyük bir şans daha var. Demek ki bizim de kaderimiz bu. Son ana kadar gülmeyecekmişiz. Ben taraftarımız ve büyük camiamızdan vazgeçmeden, yıkılmadan, inancından zerre kayıp vermeden takımlarını desteklemelerini rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

  
Önceki Haber
Menemen Belediyespor-Yeni Malatyaspor: 1-0
Sonraki Haber
"TAKIMI BERABERLİĞE OYNATMAK İSTEMİYORUM"
DİĞER HABERLER