Yeni Malatyaspor´umuz Mali Kongresini Yaptı. - #YeniMalatyaspor

Yeni Malatyaspor´umuz Mali Kongresini Yaptı.
24.07.2017
Yeni Malatyaspor´umuz Mali Kongresini Yaptı.

Yeni Malatyaspor'umuz mali kongresini yaptı. Kongrede konuşan başkanımız Adil Gevrek, yönetimi güçlendirerek devam edeceklerini söyledi.
Belediye Konferans Salonu’nda yapılan mali kongreye Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp delegeleri katıldı. Yeni Malatyaspor Kulübü Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Naci Şavata’nın başkanlığını yaptığı mali kongrede ilk konuşmacı olarak kürsüye çıkan başkan Adil Gevrek, yeni sezonda görevine devam edeceğini söyledi.
Mali kongrenin Malatya’ya hayırlı olması temennisiyle konuşmasına başlayan Başkanımız Adil Gevrek, “Kulübümüzün mali kongresini gerçekleştiriyoruz. Umarız Yeni Malatyasporumuza hayırlı olur bu genel kurul. Biz yeni sezonda da kulübü en iyi noktalara taşımak için görevimizin başında olacağız. Önümüzdeki günlerde bir seçimli kongre yapacağız. O kongreye en güçlü şekilde girebilmek için yönetimimizi güçlendirme çalışmalarımız devam ediyor. Ben şimdiden destek verecek herkese teşekkür ediyorum. Tabi Yeni Malatyaspor’un en büyük destekçisi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır’dır. Ona da huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum. Yeni Malatyaspor yeni sezona en iyi şekilde başlayacaktır. Biz planlamamızı yaptık. Tabi taraftarımız bu sezon da şampiyonluk bekleyebilir. Ama biz adımlarımızı sağlam atacağız. İlk etapta altyapıya önem vereceğiz. İkinci önceliğimiz kulübün ekonomik altyapısını oluşturmak olacak. Üçüncü ve sonuncu önceliğimiz ise şampiyonluk olacak. Bu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Tabii ki Yeni Malatyaspor’un her zaman hedefi olmalı. Biz hedefsiz değiliz. Tabi PTT 1. Lig öyle kolay bir lig değil. Büyük zorlukları olan bir lig. Bunun için de gerekli önlemlerimizi alacağız” diye konuştu.

Başkanımız Adil Gevrek’in konuşmasının ardından kulübün mali tablosu okundu. 2015-2016 yılı tahmini bütçesi 15 milyon 500 bin TL olarak açıklandı.

  
Önceki Haber
Yeni Malatyaspor´umuz da Kupa Sevinci Yaşanıyor
Sonraki Haber
Yeni Malatyaspor´umuz da Tüzük Değişikliği Yapıldı.
DİĞER HABERLER