´Ciddi Bir Şekilde Tartışıyoruz´ - #YeniMalatyaspor

´Ciddi Bir Şekilde Tartışıyoruz´
24.07.2017
´Ciddi Bir Şekilde Tartışıyoruz´

Çok zorlu bir sezonun kendilerini beklediğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Sizlerinde gördüğü gibi diğer kulüpler çok ciddi transferler yapıyorlar. Şunu da çok net bir şekilde söylemek istiyorum ki ben buraya tamamen prestij için geldim. Bu kadar yılın tecrübesini Malatyalılar için kullanmak istiyorum. Umarım burada istediğimizi yapabiliriz. Eğer bu transfer döneminde sayın başkan ve yönetici arkadaşları, istediğimiz transferlerde olumlu görüşmeler sağlarlarsa rakipler ne yaparsa yapsın ligde istediğimizi ispat ederiz diye düşünüyorum. Dediğim gibi bu transfer sürecindeki tablo, bizlerin nereye gideceğini gösterecek” dedi.
 
Tüm transferleri istişare ederek almaları gerekli olduğunu söyleyen İldiz, “Açıkca söyleyeyim Malatyaspor’un imkanlarına göre oyuncu alacağız. Çok ciddi rakamlar vererek transfer yapan takımlarda var. Onlara saygı duyuyoruz ama Yeni Malatyaspor’un imkanları ve olanakları neticesinde transfer yapıyoruz. Transfer yaparken de baya ciddi bir şekilde tartışıyouz. Öyle de olması gerekiyor. Umarım ayakları yere sağlam basan bir takım oluştururuz” ifadesini kullandı.
 
Kaç transfer daha olacak diye yöneltilen soruya İldiz, “Transfer elbette şuan için yeterli değil. Daha olması gerekiyor, öyle de olacak” şeklinde konuştu

  
Önceki Haber
"Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor´ dan Stoper Kamil İçer ile 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır
Sonraki Haber
Brezilyalı Forvet Oyuncu, ALEX DOS SANTOS GONÇALVES
DİĞER HABERLER