Yeni Malatyaspor´umuz Sağlık Kontrolünden Geçti - #YeniMalatyaspor

Yeni Malatyaspor´umuz Sağlık Kontrolünden Geçti
24.07.2017
Foto
Yeni Malatyaspor´umuz Sağlık Kontrolünden Geçti

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) her kulüpten istediği rutin sağlık raporları için özel bir hastaneye giderek kontrole giren Yeni Malatyaspor takımı, EKG, tansiyon, kan, kardiyoloji, dahiliye, ortapedi ve efor gibi testlere tabi tutuldu.

Teknik direktör Yücel İldiz ve teknik heyet ile alt yapı hocalarının da sağlık raporu aldığı gözlenirken, yabancı futbolcuların İstanbul'da kontrolden geçtikleri için sağlık raporunu daha önceden aldıkları öğrenildi.

ALİ RAVCI: "STAT İÇİN TFF'DEN EK SÜRE ALDIK"

Sportif direktör Ali Ravcı, kontroller hakkında bilgi verirken, "Sağlık testi TFF'nin rutin sezon öncesi her takımdan istediği uygunlukla alakalı. Takım halinde buradayız. Artık yeni sezona sorunsuz girmek için uğraşıyoruz. Tüm oyuncularımızın genel anlamda sağlıklı olduklarını öğrendik bu da bizi ekstra mutlu etti" dedi.

İnönü Stadı'nın maça yetişmesi için TFF'den çarşamba gününe kadar süre aldıklarını belirten Ravcı, "Stat zemini ve diğer çalışmalar tamamlandı. Hala süren giriş bölümleriyle ilgili yerler var. Bunlar için çarşamba gününe kadar son kez izin aldık. Çarşamba günü denetime gelecekler. Sıkıntılar giderilirse maçı sahamızda oynayacağız. Bunun dışında antrenman sahamızın zemini ile alakalı ilgili firmadan sipariş verildi. Rulo çim gelecek. Başlanması için hava sıcaklıklarının belli bir noktaya inmesi gerekiyor. Aksi halde garanti vermiyorlar. Ekim ayında kendi tesislerimizi kullanabiliriz diye düşünüyorum" dedi.

İLYAS KARACA: "TRANSFERİ YÜCEL HOCA BELİRLEYECEK"

Sarı-kırmızılı kulübün mali işler sorumlusu İlyas Karaca ise sağlık kontrollerini ücretsiz olarak gerçekleştiren özel hastaneye teşekkür ederek, transfer çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Birkaç transfer daha yapacaklarını belirten Karaca, Yücel İldiz'in istediği bazı oyuncuları alıp transferi tamamlayacaklarını söyledi.

  
Önceki Haber
OKECHUKWU GODSON AZUBUIKE Yeni Malatyaspor´umuza Hayırlı Olsun.
Sonraki Haber
Haftanın Programı
DİĞER HABERLER