"Bu takım haftalar ilerledikçe daha da iyi noktalara gelecektir.´´ - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"Bu takım haftalar ilerledikçe daha da iyi noktalara gelecektir.´´

 Yeni Malatyaspor'umuzun kulüp başkanı Adil Gevrek, takımlarının haftalar ilerledikçe daha da iyi noktalara geleceğini belirtti.

Başkanımız Gevrek, yaptığı açıklamada, Giresunspor gibi zor bir deplasmandan 3 puanla dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ligdeki her maçın kendileri için önemli olduğunu dile getiren Başkanımız Gevrek, "Ligde son haftalarda istediğimiz sonuçları alamıyorduk. Kazanmamız gereken bir maçtı. İyi oynadık ve deplasmanda galip gelerek, önemli bir 3 puan aldık" dedi.

Sezon başından beri iyi bir takım olduklarını söylediklerini vurgulayan Başkanımız Gevrek, "Sezon başında bu takımı yaparken, bizi iyi temsil edecek futbolcuları kadromuza kattığımızı söylemiştik. Bu formayı iyi temsil edecek futbolcularla anlaştık. Bu noktada her zaman iyi bir takım olduğumuzu söylüyorduk. Bu takım haftalar ilerledikçe daha da iyi noktalara gelecektir" ifadelerini kullandı.

Futbolda bazen uyuşmazlıkların olabileceğini dile getiren Başkanımız Gevrek, şunları kaydetti:

"Futbolda bazı dönemlerde uyuşmazlıklar yaşanabiliyor. Biz de yaşadık. Yücel İldiz hocamızla yollarımızı ayırdık. Bu noktada isimli hoca yerine bize daha faydalı olacak isimlerin üzerinde durduk. Yönetim olarak İrfan Buz üzerinde karar kıldık. Giresunspor maçında da gördük ki isabetli bir karar vermişiz. Futbolcularımız öz güvenlerini yeniden kazanıp, zorlu bir deplasmandan galibiyetle döndüler. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızı aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Futbolcularımızın aldıkları galibiyetle bu ligde 'biz de varız' demeleri oldukça önemliydi."

  
Önceki Haber
Giresunspor 1 Yeni Malatyaspor ´umuz 2
Sonraki Haber
"İNANÇ ÇOK ÖNEMLİDİR"
DİĞER HABERLER