Mağlubiyette sevinenleri, galibiyetlerimizle üzeceğiz. - #YeniMalatyaspor

Mağlubiyette sevinenleri, galibiyetlerimizle üzeceğiz.
24.07.2017
Mağlubiyette sevinenleri, galibiyetlerimizle üzeceğiz.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanımız Adil Gevrek: Mağlubiyette sevinenleri, galibiyetlerimizle üzeceğiz. Karanlık güçlerle mücadelemiz devam edecek... “Maalesef başarısız olmamız için dua edenler var. Bu geçen sene de böyleydi bu sene de böyle. Yeni Malatyaspor'u ele geçirmeye çalışan bir lobi var. Bu lobi kaybettiğimiz her maç sonrası seviniyor. Bugüne kadar bunlar mücadele ettik bundan sonra da edeceğiz” dedi.

Yeni Malatyaspor'da, Karşıyaka deplasmanında kazanılan 3 puanın sevinci yaşanırken, kulislerde cadı kazanları kaynatıldığı iddiaları gündem oluşturdu. Konuyla görüşlerine başvurduğumuz Kulüp Başkanı Adil Gevrek, bu haftaki deplasmanın zor olacağını biliyor, ancak kazanacağımıza da inanıyorduk. Ayrıca bu maç bizim için hayati önem taşıyan bir maçtı. Geçtiğimiz hafta Adana Demirspor'a evimizde kaybetmiştik. Çok şükür bu hafta 3 puanı alarak evimize döndük. Karşıyaka deplasmanındaki oynanan futboldan dolayı teknik heyetimizi ve futbolcularımızı kutluyorum. Her biri üzerlerine düşeni yaptılar. Bizim için bu maç geride kaldı. Şimdi önümüzdeki maçlara bakacak ve Malatyalılara yeni sevinçler yaşatmak için çalışacağız” dedi.

Yeni Malatyaspor'un kazandığı puanların çoğunun deplasman galibiyetleriyle olmasının kendilerini de rahatsız ettiğini söyleyen Adil Gevrek, “Aldığımız galibiyetlerin çoğunun deplasmanda olması, taraftarımız karşısında kazanamıyor olmak bizi üzüyor. Bunu zemine veya şartlara bağlamak istemiyorum. Ancak bir şanssızlıktır gidiyor. İnşallah önümüzdeki maçlarda bu şanssızlığı da kıracağız” şeklinde konuştu. 

Kendisinin, yöneticilerin, teknik heyetin veya futbolcuların medyaya verdikleri demeçlerin bazı çevreler tarafından çarpıtıldığını aktaran Adil Gevrek, “Maalesef söylediğimiz sözlerin içinden cımbızla çekilip çıkarılmış bazı kelimeler bir araya getirilerek haberler yapılıyor. Biz bu haberlerin kimlerin siparişleri olarak yapıldığını biliyoruz. Kimlerin maşa olarak kullanıldığını da iyi biliyoruz. Bu tip karanlık insanlarla mücadelemiz bundan önce vardı, bundan sonra da olacak. Bazı olayları ve kişileri hukuki yollara başvurarak çözme yoluna daha önce de gittik, bundan sonra da gideceğiz. Her birinin ipliğini tek tek pazara çıkaracağız” dedi. 

Malatyalıların ortak gurur kaynağı olan Yeni Malatyaspor'ungalibiyetlerini hazmedemeyen ve üzülen bir grubun varlığını daha önce de dile getirdiğini belirten Adil Gevrek, “Maalesef başarısız olmamız için dua edenler var. Bu geçen sene de böyleydi bu sene de böyle. Yeni Malatyaspor'u ele geçirmeye çalışan bir lobi var. Bu lobi kaybettiğimiz her maç sonrası sevinerek ellerini ovuşturuyor. Yıllardır var olan bir zihniyetle mücadele ediyoruz. Biz geçen sene de bunlarla mücadele ettik bu sene de mücadele ediyoruz. Yeni Malatyaspor Kulübü olarak ve Malatyalı olarak bizler de onların üzülmesi için çalışacağız. Başarıdan başarıya koşarak onları rahatsız edeceğiz. Bu haftaki galibiyetimizde üzüldükleri gibi gelecekteki galibiyetlerimizle de üzülecekler” ifadelerini kullandı.

  
Önceki Haber
15.hafta maçında Yeni Malatyaspor´umuz, Karşıyaka´yı 1-0 yendi.
Sonraki Haber
Vedat Kapurtu, takımın play-off´a kalacak güçte olduğunu söyledi.
DİĞER HABERLER