"NOKTA TRANSFERLER YAPACAĞIZ" - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"NOKTA TRANSFERLER YAPACAĞIZ"

Yeni Malatyaspor'umuzun Kulüp Başkanı Adil Gevrek, yapacakları takviyelerle ligin ikinci yarısına çok farklı başlayacaklarını söyledi.

Başkanımız Adil Gevrek, Yeni Malatyaspor'un ilk yarı performansını İHA'ya değerlendirdi. Transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkanımız Adil Gevrek, "Mutlaka 4 ya da 5 transfer yapacağız. Yapacağımız transferler isimden öte takıma fayda sağlayacak futbolcular olacak. Ligin ilk yarısını tamamladık. Devre arasını en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Eksiklerimizi giderip, ikinci yarıya iyi başlamak istiyoruz" dedi.

"NOKTA TRANSFERLER YAPACAĞIZ"

Başkanımız Adil Gevrek, nokta transferler yapacaklarını vurgulayarak, "Biz ilk yarı için 'toplayabildiğimiz kadar puan alacağız' demiştik. 21 puan aldık. Kötü puan değil, iyi puan. İkinci yarı için yapacağımız takviyelerle bu takımı hedeflediğimiz yere getireceğiz. Tabi transferde listemiz var. Hocamızın hazırladığı bir liste var. Şu an netleşen bir transfer yok. Ama önümüzdeki günlerde mutlaka 4-5 transferimiz olacak. Yalnız şunu belirteyim; transferlerimiz isimden öte takıma faydalı olacak, katkı sağlayacak futbolcular olacak. Bu tür transferler yapmayı hedefliyoruz. Hocamızla da istişare yapıp, takıma katkı sağlayacak futbolcular alacağız inşallah" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIMIZ, CAMİAMIZ ALLAH'IN İZNİYLE RAHAT OLSUN"

Başkanımız Adil Gevrek, taraftarlara da mesaj vererek, "Hem Malatya'daki taraftarlarımızı hem Türkiye'nin farklı noktalarındaki taraftarlarımız bizi çok iyi desteklediler. İnşallah ligin ikinci yarısında onları mutlu edecek transferler yapacağız. Taraftarımız, camiamız Allah'ın izniyle rahat olsun" diye konuştu

  
Önceki Haber
Boluspor 3-1 Yeni Malatyaspor
Sonraki Haber
Alima Yeni Malatyaspor´umuzun Antalya Kampı Sürüyor
DİĞER HABERLER