Alima Yeni Malatyaspor´umuzun Antalya Kampı Sürüyor - #YeniMalatyaspor

Alima Yeni Malatyaspor´umuzun Antalya Kampı Sürüyor
24.07.2017
Alima Yeni Malatyaspor´umuzun Antalya Kampı Sürüyor

 Alima Yeni Malatyaspor'umuzun sportif direktörü Ali Ravcı, Antalya'da verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Ravcı, takımlarının teknik direktörü İrfan Buz yönetiminde devre arası çalışmalarını Antalya'da başarılı şekilde sürdürdüğünü ifade etti.

Kampı en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini anlatan Ali Ravcı, "Verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz. En kısa sürede gerekli transferleri yaparsak sezonun ikinci yarısında çok daha iyi konumda olacağız" dedi.

Ravcı, transfer çalışmalarının da sürdüğünü bildirerek, en kısa sürede takıma gerekli takviyeleri yapıp sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini kaydetti.

Almanya Bölgesel Lig ekibi SpVgg Neckarelz'den transfer edilen savunma oyuncusu Uğurtan Kızılyar'ın kampa katıldığını anımsatan Ravcı, "Prensipte anlaştığımız Nijeryalı orta saha oyuncusu Azuka Ibobo Izu da kampta takımla çalışmalara başladı. Transferi ise ilerleyen günlerde netlik kazanacak" diye konuştu.

  
Önceki Haber
"NOKTA TRANSFERLER YAPACAĞIZ"
Sonraki Haber
Alima Yeni Malatyaspor´umuzun Hazırlık Maçı Takvimi
DİĞER HABERLER