Kulüp Başkanımız Adil Gevrek´in Açıklaması - #YeniMalatyaspor

Kulüp Başkanımız Adil Gevrek´in Açıklaması
24.07.2017
Kulüp Başkanımız Adil Gevrek´in Açıklaması

 Alima Yeni Malatyaspor'umuzun kulüp başkanı Adil Gevrek, ligin 20. haftasında deplasmanda yapacakları Multigroup Alanyaspor maçından puan veya puanlarla dönmeyi hedeflediklerini söyledi.

Başkanımız Adil Gevrek,lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla Alanya'da kamp yaptıklarını belirtti.

Alanya kampının takıma yeni katılan futbolcularla mevcut oyuncuların uyumunu kolaylaştıracağını dile getiren Başkanımız Gevrek, "Lige verilen arayı en verimli şekilde değerlendiriyoruz. Önümüzdeki hafta deplasmanda Multigroup Alanyaspor ile karşılaşacağız. Her maça galibiyet parolasıyla hazırlanıyoruz. Multigroup Alanyaspor maçından puan veya puanlarla dönmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

Sezonun ikinci yarısına kötü bir başlangıç yaptıklarını kaydeden Başkanımız Gevrek, bunun ilerleyen haftalarda düzeleceğini belirterek, son iki haftada alınan sonuçlara göre takımlarını değerlendirmenin yanlış olacağını söyledi.

Başkanımız Gevrek, takıma yeni katılan futbolcuların uyum problemini en kısa sürede aşacağına inandığını bildirerek, "Taraftarlarımızın sabırlı olmasını istiyorum. Önümüzde daha 15 maç var. Lige bakıldığında en iyi transferleri gerçekleştiren takımlardan birisiyiz. Zamanla daha iyi olacağız" değerlendirmesinde bulundu.

  
Önceki Haber
TAZİYE MESAJI
Sonraki Haber
20.HAFTA MAÇ PROGRAMI
DİĞER HABERLER