"Lideri yendik, bizim için çok önemli" - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"Lideri yendik, bizim için çok önemli"

Alima Yeni Malatyaspor'umuzun Teknik Direktörü İrfan Buz, PTT 1. Lig'in 21. haftasında Kardemir Karabükspor'u 1-0 yenerek önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Buz, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maç boyunca iyi bir performans ortaya koyan oyuncularına teşekkür etti.
Futbolcularının müthiş bir mücadele örneği verdiğini belirten Buz, "Futbolcularıma çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz mücadele verdiler. Lideri yendik, bizim için çok önemli, puanımızı 24 yaptık" diye konuştu.
Kardemir Karabükspor cephesi
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Alima Yeni Malatyaspor karşısında istemedikleri bir sonuç aldıklarını söyledi.
Kendileri gibi Alima Yeni Malatyaspor'un da puan veya puanlara ihtiyacı olduğunu dile getiren İldiz, "Kazanmak istiyorduk. 90 dakika boyunca, maçı kazanmak adına elimizden gelen her şeyi yaptık ama Alima Yeni Malatyaspor da alanları iyi kapattı. Müsabakanın geneline baktığımızda, birkaç fırsat yakaladık ama daha çok pozisyon bulmalıydık veya atmalıydık" şeklinde konuştu.
"Bizim kalecimiz çok iyi bir kaleci"
Basit bir gol yediklerine dikkati çeken İldiz, sözlerini şöyle tamamladı:
"Maalesef futbolda bunlar da var. Söylenecek çok fazla bir şey yok. Bizim kalecimiz çok iyi bir kaleci, çok değerli maçlar çıkardı. Futbolun içerisinde böyle şeyler var, bizim için üzüntülü bir gece oldu." 

  
Önceki Haber
Yeni Malatyaspor´umuz, Kardemir Karabükspor´u 1-0 yendi.
Sonraki Haber
"Allah nasip etti, bugün galip geldik"
DİĞER HABERLER