Vartaş Elazığspor maçını kazanmak istiyoruz. - #YeniMalatyaspor

Vartaş Elazığspor maçını kazanmak istiyoruz.
24.07.2017
Vartaş Elazığspor maçını kazanmak istiyoruz.

 Alima Yeni Malatyaspor'umuzun sportif direktörü Ali Ravcı, hafta sonunda oynayacakları Vartaş Elazığspor maçını kazanmak istediklerini ancak sahadaki skordan çok dostluk ve kardeşliğin önemli olduğunu söyledi.

Ali Ravcı, Vartaş Elazığspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Doğunun derbisi olacak. Rekabetin sahada centilmence olmasını diliyorum. Elazığspor maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız ama bizim için dostluk ve kardeşlik, sahada alınacak skordan daha önemlidir. Futbol sadece bir oyundur. Bu oyunu birleştirici yönünden faydalanırsak hepimiz kazanırız" ifadelerini kullandı.

Kardemir Karabükspor ile yaptıkları ve 1-0 kazandıkları maça da değinen Ravcı, "İki takım da iyi mücadele etti. İki tarafın da kazanabileceği bir müsabaka oldu. Karşılaşmanın son dakikalarında bulduğumuz golle üç puanı kazanan tarafı biz olduk. Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu galibiyetin devamı gelecektir" diye konuştu.

Ali Ravcı, iyi ve karakterli bir oyuncu grubuna sahip olduklarını vurgulayarak, bundan sonraki müsabakalarda iyi mücadele ederek Alima Yeni Malatyaspor'u hak ettiği noktalara getireceklerini sözlerine ekledi.

Vartaş Elazığspor ile Alima Yeni Malatyaspor arasında 21 Şubat Pazar günü Elazığ Atatürk Stadı'nda oynanacak karşılaşma saat 13.30'da başlayacak. 

  
Önceki Haber
"Galibiyete inanıyoruz."
Sonraki Haber
TERÖRÜ LANETLİYORUZ...
DİĞER HABERLER