Tarihi bir galibiyet aldık. - #YeniMalatyaspor

Tarihi bir galibiyet aldık.
24.07.2017
Tarihi bir galibiyet aldık.

 Alima Yeni Malatyaspor'umuzun teknik direktörü İrfan Buz, Vartaş Elazığspor karşısında tarihi bir galibiyet aldıklarını söyledi.
İrfan Buz, Türkiye Futbol Federasyonu Antrenman Sahası'ndaki idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, deplasmanda karşılaştıkları Vartaş Elazığspor maçından 3-0'lık galibiyetle ayrıldıkları için çok mutlu olduklarını ifade etti.
"Tarihe geçtik"
Karşılaşmada iyi oynadıklarını sonucun daha farklı da olabileceğini aktaran teknik direktörümüz İrfan Buz, "Vartaş Elazığspor karşısında tarihi bir galibiyet aldık. Tarihe geçtik, herhalde ilk deplasman galibiyetiydi o nedenle çok mutluyuz. Daha çok Malatyalılara bu mutluluğu tattırabildiğimiz için çok sevinçliyiz" dedi.
İrfan Buz, bu hafta lider Adanaspor'u konuk edeceklerini belirterek, "Kolay bir maç olmayacak. Öncelikle bu maça odaklanacağız, sonra maç maç önümüze bakacağız" değerlendirmesinde bulundu.
Öte yandan Alima Yeni Malatyaspor, Adanaspor maçının hazırlıklarına Türkiye Futbol Federasyonu Antrenman Sahası'nda yaptığı antrenmanla başladı.

 

  
Önceki Haber
Vartaş Elazığspor 0 -3 Yeni Malatyaspor´umuz
Sonraki Haber
"BİZİM İÇİN RAKİBİN ADI FARK ETMİYOR"
DİĞER HABERLER