Alima Yeni Malatyaspor´umuz, deplasmanda Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı. - #YeniMalatyaspor

Alima Yeni Malatyaspor´umuz, deplasmanda Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı.
24.07.2017
Alima Yeni Malatyaspor´umuz, deplasmanda Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı.

Alima Yeni Malatyaspor'umuz, deplasmanda Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı. Teknik Direktörümüz İrfan Buz, "Buraya galibiyet için gelmiştik. Kazanmamız gereken maçtan 1 puan aldık" dedi.

Maçtan sonra basın toplantısından konuşan Teknik Direktörümüz İrfan Buz, Adana Demirspor'un bireysel anlamda çok önemli oyunculardan kurulu, güçlü bir takım olduğunu belirterek, "Bizim açımızdan çok önemli bir müsabakaya çıktık, Adana Demirspor zorlu bir deplasman. Bu maça iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Kazanmamız gereken bir maçta iki puan bıraktık, 3 net pozisyonumuz vardı, atıp kazanmamız gerekirdi. Ama oyunumuzdan memnunum, bu takım lige renk kattı. Düşme hattındaydık, kardeşlerimiz takımı buraya kadar getirdi. Buraya gelirken 3 puan alıp 43 puana ulaşma ve Play-off hedefimiz vardı. Maalesef berabere kalarak 1 puan alabildik. Adana Demirspor'a karşı alanları iyi kapattık, defansın arkasına atılan topların sıkıntı olabileceğini biliyorduk. Neticede isim isim baktığımızda bireysel anlamda çok iyi kadroya sahip olan bir Adana Demirspor takımı vardı karşımızda. Play-off inancımız devam ediyor, her maçı kazanmak istiyoruz. Buraya da 3 puan için gelmiştik" dedi.

Kırmızı kartı gören oyuncusunun oyun planlarını da etkilediğini belirten Uz, "Erkan Sekman iyi oynuyordu, 2 sarıdan kırmızı yedi. Atılmasa bizim açımızdan daha avantajlı bir maç olurdu" diye konuştu.

  
Önceki Haber
31 .HAFTA MAÇ PROGRAMI
Sonraki Haber
Umut, Umudunu Kaybetmedi
DİĞER HABERLER