"Kötü sonuçlar dahi olsa teknik heyet ve futbolcularımıza inanıyoruz, güveniyoruz. - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"Kötü sonuçlar dahi olsa teknik heyet ve futbolcularımıza inanıyoruz, güveniyoruz.

"Üst üste evimizde oynayacağımız iki karşılaşma var. Bandırmaspor ve Adana Demirspor maçlarını kayıpsız atlatarak, iyi gidişatımızı devam ettirmek istiyoruz. Biz teknik heyetimize, futbolcularımıza inandık ve güvendik. Bu puanları, bu oyuncular topladı. Bu takımı da bu oyuncular lider yaptı. Onlara da çok fazla haksızlık etmemek lazım. Eleştiri noktasında çok fazla teknik heyet ve futbolcularımızı yıpratmamak gerekiyor. Halen lideriz, yine toparlayacağız. Kötü sonuçlar dahi olsa teknik heyet ve futbolcularımıza inanıyoruz, güveniyoruz. Nasıl ki bu puanları toplayıp, bu takımı lider yaptılarsa, bundan sonra da aynı güzel gidişatımız devam edecek."

Takımda ekonomik yönde sıkıntıların olduğu yönünde söylentilerin doğruları yansıtmadığını ifade eden Ravcı, takımın ekonomik açıdan hiçbir sıkıntısının olmadığını belirtti.

Son 3 karşılaşmada taraftarları mutsuz ettiklerini aktaran Ravcı, "Biz de mutlu değiliz. Onlara bir özür borcumuz var. Özellikle deplasmana gelen, takımı destekleyen taraftarlarımızı oradan sevindirerek gönderemedik. Bunun için son derece üzgünüz. Yine de onlara geldikleri için teşekkür ediyorum. Önümüzde oynayacağımız Bandırmaspor maçıyla iyi sonuçlar almaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

  
Önceki Haber
"Daha iyi oynamamız gerekiyor"
Sonraki Haber
14. Hafta Maç Programı
DİĞER HABERLER