"Bir yarış içerisinde olduğumuzu Denizli maçını kazanarak göstereceğiz" - #YeniMalatyaspor


24.07.2017
"Bir yarış içerisinde olduğumuzu Denizli maçını kazanarak göstereceğiz"

Evkur  Yeni Malatyaspor'umuzun Sportif Direktörü Ali Ravcı, "Bir yarış içerisinde olduğumuzu  Denizli maçını kazanarak göstereceğiz" dedi.

Takımın kamp yaptığı  Antalya'da İHA'ya konuşan Sportif Direktör Ali Ravcı, kamp çalışmaları ve takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hava şartlarının iyi olmamasını da göz önüne alıp, verilen arayı değerlendirme adına kamp yaptıklarını kaydeden Ravcı, "Tabi lige verilen arayı değerlendirmek ve  Malatya'daki hava şartlarını da göz önüne alarak böyle bir kamp yapmayı düşündük. Buradaki hava şartları ve antrenman yaptığımız sahanın zemini bizim için çok iyi. Arayı  Antalya'da değerlendirmek istedik. Tabi önümüzde bir  Denizli maçı var. En son kaybettiğimiz  Samsun maçından sonra sakatlıklarla birlikte bayağı bir eksiğimiz vardı. Bu arada en azından o sakatların düzelmesi için buradaki çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

" Denizli maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz"

Ravcı, transferde takıma katılan yeni oyuncuların olduğuna da değinerek, "Biliyorsunuz aramıza yeni katılan oyuncular oldu. En son Ayite ile  Murat Yıldırım'ı transfer ettik. Ben inanıyorum ki bu arkadaşlar bize katkı sağlayacaklardır. Lider oyuncular zaten. En son  Samsun maçında sakatlıklardan dolayı eksikliklerimiz vardı. Bu kamp süresince en azından sakatların tedavileri devam eder, antrenman yönünden eksikleri olan arkadaşlarımızın da bu eksiklerini kapatmış oluruz. Kısacası  Denizli maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bir yarış içerisinde olduğumuzu  Denizli maçını kazanarak göstereceğiz. Şuanda herhangi bir sıkıntımız yok. Transfer de bitti zaten. Tek sıkıntımız sakatlarımızın durumu. Kamp süresince öyle umuyorum ki hepsi aramıza katılacaklar. Maçtan 1 gün önceye kadar kampımız devam edecek" diye konuştu.

  
Önceki Haber
Boluspor´dan Murat Yıldırım Yeni Malatyaspor´umuza hayırlı olsun....!!!
Sonraki Haber
TÜM TARAFTARLARIMIZA DUYURULUR...
DİĞER HABERLER