´´Rehavete Girmeye Müsaade Etmeyiz" - #YeniMalatyaspor

´´Rehavete Girmeye Müsaade Etmeyiz
24.07.2017
´´Rehavete Girmeye Müsaade Etmeyiz"

 Evkur  Yeni Malatyaspor'umuzun teknik direktörü  İrfan Buz, futbolun ciddi bir oyun olduğunu belirterek, kesinlikle rehavete kapılmayacaklarını söyledi.

İrfan Buz,  Orduzu Pınarbaşı Tesisleri'ndeki antrenman öncesi yaptığı açıklamada, hafta sonu 3.  İstanbul  Başakşehir  Fatih Terim Stadı'nda  Elazığspor ile ciddi bir maça çıkacaklarını ifade etti.

Takımın havasının iyi olduğunu, cezalı ve sakat olan arkadaşlarının bulunduğunu anlatan Buz, "Ferhat Kiraz'ın  Elazığspor maçında oynaması zor görünüyor. Sadık'ın sakatlığı devam ediyor. Kaptanımız Sedat kart cezalısı. Bu eksik arkadaşlarımızın haricinde diğer arkadaşlarımız hazır durumda. Tamamen  Elazığspor maçına odaklanmış durumda çalışıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

İrfan Buz, ligde bulundukları konumu futbolcu arkadaşlarıyla her zaman değerlendirdiklerini aktararak, şunları kaydetti: 

"Bulunduğumuz durumu tamamen ciddiye alıyoruz. Farklı bir durumun olacağını, gaflete uğrayacağımızı kesinlikle düşünmüyoruz. Kaldı ki futbol çok ciddi bir oyundur. O yüzden kesinlikle rehavete girmeye müsaade etmeyiz. Biz her zaman müsabaka müsabaka gideceğimizi söyledik. Şu an da tamamen  Elazığspor maçına odaklanmamız gerekiyor. Oradaki 3 puan bizi ilgilendiriyor. Başka da bizi hiçbir şey ilgilendirmiyor."

  
Önceki Haber
TARAFTARLARIMIZA DUYURULUR...
Sonraki Haber
"Aynı ciddiyetle devam edersek inşallah sezon sonunda yüzümüz gülecek."
DİĞER HABERLER