Tertemiz Bir Şampiyonluk - #YeniMalatyaspor

Tertemiz Bir Şampiyonluk
24.07.2017
Tertemiz Bir Şampiyonluk

TFF 1. Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü İrfan Buz, “İnanılmaz dikenli, inanılmaz zor bir şampiyonluk. Tertemiz bir şampiyonluk” dedi.

Takımı Süper Lig’e çıkarak ve büyük bir sevinç yaşayan tecrübeli teknik adam, basın toplantısına üzerinde ‘Şampiyon Malatya’ yazan tişörtle çıktı. 

TERTEMİZ BİR ŞAMPİYONLUK OLDU”

Tecrübeli teknik adam, haklı ve tertemiz bir şampiyonluk aldıklarını kaydederek, “Geçen sene bu takımı aldığımızda ‘küme düşecek’ diye herkes söylüyordu. Biz bunu proje olarak aldık ve ‘arkadaşlarımıza bir şeyleri değiştireceğiz’ dedik. Tabi bunu gerçekleştirdik. Bunu nasıl gerçekleştirdik, arkanızda olan bir yönetimle, sayın Adil Gevrek inanılmaz derecede destek verdi, yönetim kurulu arkadaşlarımız, bizim yanımızda olan Ali Ravcı, Selçuk Günaydın, kulüpte çalışan bütün arkadaşlarımız herkesten Allah razı olsun. Onlar bize inandı. Bizde bu mutluluğu onlarla birlikte bu şehre yaşatabildiğimiz için mutluyuz. Bugün biz tarih yazdık. Kim ne derse desin hiç mütevazi olmayacağım. Eskişehir’le mi şampiyon olmak, Göztepe’yle mi şampiyon olmak, Sivas’la mı şampiyon olmak yoksa Yeni Malatyaspor’u mu çıkarmak? Hangisi zor arkadaşlar? Hangi şartlarda, nasıl gittik onu herkes biliyor. Bizde çok iyi biliyoruz. Zaten bütün sene yazılıp çizildi. Herkese teşekkür ediyorum Allah razı olsun. En çok şehirde olan Malatyalıları dünyada, İstanbul’da, Avrupa’da, Almanya’da her yerde onları gururlandırdığımız için en büyük gururu duyuyoruz. Onu yaşatabildiğimiz için Cenabı Allah’a şükürler olsun. Herkes hesap yaptı ama en güzel hesabı Cenabı Allah yaptı. Arkadaşlar demek ki biz hak ettik. En fazla puanları şimdiye kadar biz aldık. Tertemiz bir şampiyonluk oldu. Malatya’ya armağan olsun. Malatya Allah’ına kurban” ifadelerini kullandı.

  
Önceki Haber
Yeni Malatyaspor´umuz 2017-2018 Ulusal Lisans Almaya Hak Kazandı
Sonraki Haber
11 Yıllık Hasret Sona Erdi… Merhaba Süper Lig
DİĞER HABERLER