Teknik Heyetimiz ve Malatyalı Basın Mensuplarının Dostluk Maçı - #YeniMalatyaspor

Teknik Heyetimiz ve Malatyalı Basın Mensuplarının Dostluk Maçı
12.11.2017
Foto
Teknik Heyetimiz ve Malatyalı Basın Mensuplarının Dostluk Maçı

Evkur Yeni Malatyaspor'umuzun teknik heyeti; Erol Bulut, Ali Ravcı, Murat Erdeğer, Zeki Coşkuner, Cumali Dağhan, Mustafa Ayaz, Ali Karadeniz, Damir İbric, Serhat Umar

 

Malatyalı basın mensuplarından oluşan Medya takımı; Mehmet Türel, Fatih Avcı, Yılmaz Yaşar, Akif Çelik, Fatih Aydın, Tuncay Selçuk, Hakan Karaduman, Turgay Gürcü, Sercan Erduran dostluk maçında karşı karşıya geldi.

 

Nurettin Soykan Spor Tesisleri’nde saat 14.30’da oynanan karşılaşma öncesi her iki takım birlikte hatıra fotoğrafı çektirirken, karşılaşmayı kaplanlarımız da tesisteki odalarından takip etti. 

 

Erol Bulut ve Ali Ravcı’dan oluşan teknik heyet takımı, kulübümüzün  idman ve maçlarını takip eden gazetecilerle karşılaştı. 25’er dakikalık iki devre olarak yarı sahada oynanan maç baştan sona ortada geçerken, zaman zaman kıyasıya mücadele yaşandı. Son dakikalarda gol atanın kazanacağı üzerine her iki takım da uzlaşınca her iki kalede tempo yükseldi ancak gol sesi çıkmadı. Normal süresi 8 – 8 eşitlikle biten maç dostlukla bitti. Karşılaşma sonrası maçı değerlendiren hocamız Erol Bulut, “Her iki takımı tebrik ediyorum. Güzel bir havada güzel bir dostluk maçı oldu. Malatya medyası gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı. Daha önce diğer teknik ekiplere zor anlar yaşattıklarını biliyorduk. Bizde de 3 eksik vardı. İyi mücadele oldu, tabi kazanan önce dostluk sonra Evkur Yeni Malatyaspor oldu diyebiliriz. Arkadaşların ayağına yüreğine sağlık” diye konuştu.

  
Önceki Haber
Teknik Direktörümüz Erol Bulut´un basında çıkan haberler ile ilgili açıklamaları
Sonraki Haber
Futbolcularımız beIN Sports´un eğlenceli programında yarıştı.
DİĞER HABERLER