Gençlerbirliği maç gelirlerimizin tamamı Mehmetçiklerimize bağışlanacak. - #YeniMalatyaspor

Gençlerbirliği maç gelirlerimizin tamamı Mehmetçiklerimize bağışlanacak.
29.03.2018
Gençlerbirliği maç gelirlerimizin tamamı Mehmetçiklerimize bağışlanacak.

Başkanımız Adil Gevrek ve Yönetim Kurulumuz bugün yapmış oldukları basın açıklamasında Gençlerbirliği maç gelirlerinin Mehmetçiklerimize bağışlanacağını ifade etti.

 
Başkanımız Adil Gevrek: “ Bizler dünden bugüne huzur içerisinde yaşıyorsak onların sayesinde. Vatanımız ve milletimiz için canını siper eden Mehmetçiklerimizi asla unutmamamız ve unutturmamamız lazım. Afrin’de aylarca süren ve yaşanabilecek tüm tehditleri ortadan kaldırmak üzere büyük bir kahramanlık örneği gösteren ve bir destan yazan Mehmetçiklerimize çok şey borçluyuz. Tekrar şahsım ve kulübümüz adına şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifalar diliyorum. Yönetim kurulumuz ile birlikte 2 ay önce görüşmelerini yaptık, Cumartesi günü 13:30'da Gençlerbirliği maçında elde ettiğimiz tüm gelirlerimizi Mehmetçiklerimize bağışlıyoruz. E-Kent Passolig Genel Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz istişarelerde bizden hizmet bedeli almayacaklarını ileterek destek olan Genel Müdür Ceyhun Kazancı ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi. 

 


Cumartesi günü gerçekleşecek olan Gençlerbirliği karşılaşmasının öneminden bahseden Başkanımız Adil Gevrek: “ Bu maç her maç gibi önemli, diğer maçlardan farklı olmasının sebebi kaderimizi belirleyecek olması. Dün zoru hep birlikte başardık. Taraftarlarımızla omuz omuza bugünlere geldik ama henüz işimiz bitmiş değil. Rahat bir nefes almak için en az 2 maç daha kazanmamız gerekiyor. Bu durumda hepimize fazlası ile iş düşüyor. Şehir olarak hep birlikte sahada olmalıyız. Takımımızı yalnız bırakmamalıyız. Dün olduğu gibi yine omuz omuza hareket edip, takımımıza hep beraber sahip çıkmalıyız. Özellikle esnaflarımızdan, iş adamlarımızdan bu maç için çalışanlarına insiyatif göstermelerini rica ediyorum. Unutmamak gerekiyor ki bu şehir Süper Lig'i hakeden bir futbol şehri ve şimdiki konumumuz şehrimize büyük katkılar sağlıyor. Burada kalıcı olmak için hepimizin bu yükü omuzlaması lazım. Tüm hemşerilerimizi Cumartesi günü oynanacak olan Gençlerbirliği maçına davet ediyorum.” dedi.

  
Önceki Haber
Teknik Direktörümüz Erol Bulut´un açıklamaları
Sonraki Haber
Maç sonucu.
DİĞER HABERLER